DOCKINEZ: a? to sis akorat prihodil k tematu svych 5cents, Xchaos s temito pojmy neoperuje a nejspis je ani nezna.
zato operuje s (skoro!!!!) rovnici Normalizacni prostredi 70+80's je shodne s prostredim nadnarodnich korporatu a zaroven je soucasna zapadni spolecnost v totoznem upadku, jako byla ta normalizacni a pozna se to tak, ze ty udajne symptomy toho totozneho upadku jsou naprosto rozdilne (nasleduje priklad tech symptomu, ktere se asi maji k necemu vztahovat, k necemu, co je v textu predtim)
a me tyhlety bezobsazny zvasty nebetycne serou. nejsou opreny o vubec nic, nez dojem z nakyho udajnyho hlasu, co nekdy prichazi, ale servirovany jsou s jistotou profesora vysoke skoly financni a spravni.
pritom to jsou naprosty sracky, akorat vyexcitovany aktualni dojmicky, ktery honem honem musej ven (asi jinak hrozi celkova sepse..), poslepovany obratama typu "mozna si vzpominam, ze nekdo neco durazne nepoprel.."
jak ten robot z Neuromancera, kterej na smetisti sebere 7 nahodnejch veci a da je do krabice, ale spouste lidi to prijde hrozne symbolicky a hluboky, ty jeho dioramatka a vzdycky nad sebevetsim nesmyslem nekdo udela Jéééééé!🥹