EL_TOPO: ok, tohle bude aspoň nějaká zkušenost s greenwashingem, na druhou stranu, je pravda, že politického prosazení nějakých EU regulací je její pracovní místo v podstatě zbytečné, takže to, že nemůže svých cílů dosáhnout čistě profesně, ale musí jít přes politiku, může zdůvodnit velice dobře.
Vidím to jako problém, že zrovna tohle nejde marketingově prodat veřejnosti, její téma je menšinové, zneužívané populisty.
Problém je spíš v tom, že tihle všichni si myslí, že vlastně prosadí v zásadě správnou věc z pozic dobře placených korporátních zaměstnanců... z toho pak vychází i ta "wellfare politická strana", která spíše než undergroundové začátky právě přijala styl nějakých korporátních školení a tak.