• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: zadosti o zalozeni klubu - vsechny pohromade
    V3S
    V3S --- ---
    názevKočovníci v obrazech
    kategorieZIVOTNI STYL, AKTUALNI UDALOSTI / odlisnosti, mensiny, zivotni trable
    popisMísto pro staré fotografie, obrazy a dokumentární filmy ze života nemotoristických kočovníků, v evropském kontextu hlavně Romů. Primárně sbírka hezkých, kvalitních a silných okamžiků ze života, staré dokumentární fotografie, předměty denní potřeby. Něco jako tohle http://www.vintag.es/2012/07/vintage-photos-of-gypsies-of-western.html
    hlasy8 hlasů pro | 0 hlasů proti
    HIGHLIFE
    HIGHLIFE --- ---
    názevArcheologie československého internacionalismu
    kategorieSPOLECENSKE VEDY, NABOZENSTVI
    popisPo roce 1948 se Ceskoslovensko uzavrelo Zapadu, ale svym zpusobem se otevrelo do jinych smeru. Praze se prezdivalo "Komunistická Ženeva": sidlily zde mezinarodni organizace typu Mezinarodniho svazu studentu nebo Svetove odborove federace. V sedesatych letech byla zalozena Univerzita 17. listopadu pro studenty z tzv. "Tretiho Sveta". Prahou prosel mnohy africky ci asijsky revolucionar, intelektual, umelec. Dobris hostila spisovatele z Latinske Ameriky, na FAMU studovali prvni alzirsti filmari nebo dnes nejznamejsi syrsky reziser Nabil Maleh. Ceskoslovensky rozhlas vysilal v arabstine a svahilstine. I tehdy tito novi, a mnohdy pouze docasni, exoticti obyvatele Ceskoslovenska celili rasismu a xenofobii.
    hlasy6 hlasů pro | 0 hlasů proti
    ROSPAROVAC
    ROSPAROVAC --- ---
    názevBrowser výběr
    kategorieSOFTWARE / obecně o software
    popisZdravím Mám dlouhodobý problém a to Operu 12.17, tedy poslední na starém Opera Engine, za kterou nemůžu najít náhradu. Ve staré opeře mi nefungují některé věci, například YT, FB atd... prostě už není udržované jádro. Hledal jsem a vyzkoušel spousty internetových prohlížečů, například Avant browser, a většinu dalších ze seznamu wikipedie, bohužel zatím mi nic nesedí. Nemáte pro mne radu? Něco postaveného na staré Opeře? Dokážete mi někdo polopaticky vysvětlit proč Opera přešla na chrome engine, když právě to ji odlišovalo? Nyní mám Vivaldiho, což je nástupce opery, a i když je hodně podobný a má nespočet vychytávek, není to ono, je to taky na chromu, nejede mi v tom NDR a chybí mi možnost customizace, je to Beta tak to snad chlapci dodělají, ale ... Chtěl bych něco co nežere i trávu kolem cesty (občas mám dost záložek otevřených) ideálně aby záložky šly slučovat (Vivaldi je první co toto umí) naopak nepotřebuji rss, build in komunikační kanály, p2p klienty, mail klienty. To že si mám pořídit terminálový prohlížeč už jsem slyšel a mozilla je mainstream kde věřím že jde vše doladit pluginy, ale linux mám taky v dualbootu protože "to stačí jen nastavit a pak už to funguje navždy (do nejbližšího upgradu jadra)" V tom jsem miloval opera link, přihlásil jsme se a všechno nastavení se mi přeneslo, včetně rychlého přístupu a záložek, klidně i hesel..
    možná podobnéOpera - Fast and Sexy browser
    Mozilla - najlepsi browser na svete (Mozilla, Mozilla Firefox (Firebird (Phoenix)), Mozilla Thunderbird)
    NASTY SITES - This Internet Site Is Best Viewed Using A Web Browser.
    Advanced CSS & semantic web - browser X verze Y mi konstrukci Z nezobrazuje korektne & spol.
    Urban Dead -- browser-based zombie apocalypse MMORPG.
    TORI
    TORI --- ---
    Uživatel AETHER založil diskuzi MAN - truck & bus
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    názevSPACE MUSIC - free jazz/afrofuturism/avantgarde afrobeat/next level of consciousness shit
    kategorieHUDBA / zanrove kluby: folk / pop / rock / metal / *electro / jazz / classics / ethno /
    popisHudba ovlivněná estetikou afrofuturismu a volněji též vesmírem jako takovým. Sun Ra, Pharoah Sanders, ale i Herbie Hancock či John Coltrane. Současné podoby afrofuturismu a jeho popové i experimentální podoby - Flying Lotus, Ras G a mnozí další
    hlasy4 hlasy pro | 0 hlasů proti
    ORISKOVANUTELA
    ORISKOVANUTELA --- ---
    názevDopisování - klasické dopisy
    kategorieHOBBY, SPORT A ZABAVA
    popisDiskuse by měla sloužit k tomu, aby se lidi vrátili ke psaní starejch dobrejch dopisů v obálce s olíznutou známkou
    možná podobnéDopisy:-) aneb poznávání nových lidí přes papír a bombičkový pero :D
    Hoax - řetězové dopisy a maily, které jste v poslední době dostali
    Dopisy Ježíškovi 2011
    Palash
    ENKI BILAL...
    SPACESAN
    SPACESAN --- ---
    názevGeorges Bataille - Příběh OKA
    kategorieLITERATURA / jednotlivá díla
    popisRád bych potkal někoho kdo tuto knihu četl a líbí se mu! Nejlépe z Prahy :) Myslím, že by bylo skvělé z toho dalo udělat filmové dílo.. Co si o tom myslíte? Přijala by to společnost?
    možná podobnéAkt ve výtvarném umění (malířství, sochařství)
    Mluvene slovo CZ i ENG
    Středověké umění ::: od Aranských ostrovů po Jeruzalém
    Paris || Paříž
    Aura - vnimani aury, teorie, praxe, navody
    TORI
    TORI --- ---
    Uživatel NYX založil diskuzi Zbytečné produkty...
    PEEP
    PEEP --- ---
    názevMAN - truck & bus
    kategorieHOBBY, SPORT A ZABAVA / hobby / vse okolo aut
    popisKlub majitelu a priznivcu automobilu teto znacky, kde se budou resit technicke, provozni a dalsi zalezitosti co se kolem techto aut toci. Par nas na nyxu je a rad bych povymenoval tipy/triky/zkusenosti.
    hlasy35 hlasů pro | 0 hlasů proti
    TSOH
    TSOH --- ---
    názevZbytečné produkty...
    kategorieRUZNE
    popissetkali jste se s výrobky, které Vám připadají zcela zbytečné ?
    hlasy7 hlasů pro | 0 hlasů proti
    ACIDB
    ACIDB --- ---
    názevTorrent Tracker Invite
    kategorieINTERNET / p2p sítě, sdílení souborů
    popisDarovaní nebo výměna pozvánek na privátní trackery (Žádný prodej!!!)
    hlasy5 hlasů pro | 0 hlasů proti
    TORI
    TORI --- ---
    Uživatel NYX založil diskuzi dealer / krupiér
    CUKI
    CUKI --- ---
    názevEkologické, nízkonákladové a nízkorozpočtové stavby (max do milionu Kč)
    kategorieZIVOTNI STYL, AKTUALNI UDALOSTI / bydlení
    popisToto téma zakládám pro všechny, kdo hledá alternativu k předraženým katalogovým šikmostřechům, které nedokáží splnit ani běžné požadavky na ekologickou výstavbu. Cena bydlení není pouze kupní cenou, je potřeba započítat i provozní náklady! Pro všechny, co právě staví, nebo se chystají stavět své nové bydlení, ale i pro ty kteří už bydlí a mají zkušenosti z provozem..
    hlasy16 hlasů pro | 0 hlasů proti
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    [SERVER ERROR]
    TORI
    TORI --- ---
    TORI
    TORI --- ---
    Uživatel NYX založil diskuzi ČECHY KURIOZNÍ
    TORI
    TORI --- ---
    Uživatel NYX založil diskuzi Touch Designer
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam