EL_TOPO: nikdy nevíš, jestli to bylo za odměnu, nebo za trest :-) Protože u té Filharmonie byla od začátku velká šance, že je to jeden z projektů, co se prostě nikdy nepostaví, až přijde krize... a být s tím spojován nebude zas takový terno... dovedu si to dokonce představit jako jistou formu intriky :-)
(Možná to, co na Hřibovi všechny tak štve je, že nějak instinktivně tušíme, že on tyhle jemné nuance mezi reálností a nereálností těch různých městských projektů musí buď chápat, nebo má nějaké insider informace, apod. ... ovšem potom pochopitelně to, že navenek prezentuje vážně všechno, nutně působí cynicky. Podle mě někteří cítíme určitou bariéru dělící nás od obratných herců, kteří jsou úplně stejně schopní mluvit o důležitých věcech i o nesmyslech... a nakonec spousta lidí si vybírá "svoje" lídry právě podle toho, jestli vycítí nějaký rozdíl v emoční angažovanosti, nebo jestli jim naopak imponuje jistá směs ironické nadhledu s až psychopatickým odstupem a mají pocit, že to tak má být...)