• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    Hledání způsobů jak uspět na netové seznamce, pozitivní i negativní příklady, jak velké jsou šance, kolik dostáváte/odesíláte zpráv, co vás v inzerátu odradí, podle jakých kritérií hledáte, co o sobě zveřejnit, jaké seznamky jsou dobré/špatné. Seriózní diskuze.
    rozbalit záhlaví
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    RENA_SULIROVA:
    INSEQUI:

    A beztak je to zase kilometrová debata, protože mi zřejmě závidíte, že jsem ženská a že i přes věk skoro 40 let mám ještě šanci na to mít toho mimíse a pak se válet.

    Before:



    After:



    ZÁVIDÍTE, TRAPÁCÍÍÍÍ!
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    HEJSEK23: No já tedy určitě ne. To právě ten týpek je ta návštěva lesa.

    Za nás se totiž říkalo, že fajfkou Nike si Bůh odškrtává dementy a tak bych Adidas ani Nike nevzala na sebe.

    A lidi čučící neustále do smartphonů jsme pokládali za dementy taky.

    Urban Robot - Sm(a)rtphone (prod. Caloosh, WeedField)
    https://www.youtube.com/watch?v=lITsfoi_y6k&ab_channel=UrbanRobot
    CHA1NDLER
    CHA1NDLER --- ---
    Love is Toxic!
    Why Is Modern Dating Such A Mess? - Sadia Khan
    https://www.youtube.com/watch?v=mm9y7YbUZUI
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Tak včera jsem si psala s týpkem bez uvedených fotek, že whatsapp nemám, jestli mi fotky pošle na mail.

    On odepsal, že snad žijeme v 21. století, že komunikovat na mailu, to snad ne.

    Tak jsem odepsala: ,,Ale já jsem ze století dvacátého a taktéž můj soukromý telefon."

    Odpojil si mě obratem.

    Takže on si odpojí ženskou, která se mu líbí, dal jí lajk a má o ní zájem a pak s ní má dokonce match, jen proto, že TA ŽENA NEMÁ INTERNET V MOBILU!

    Posílám mu písničku, kterou si může ,,hrdě" prozpěvovat:

    minuta 1:20

    Pokáč - V lese [official video]
    https://www.youtube.com/watch?v=Ac3a_k9nSiM&ab_channel=Pok%C3%A1%C4%8DovoKan%C3%A1l
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Heh :")

    SNOWWHITE
    SNOWWHITE --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    PALEONTOLOG: ONS si vsude do inzeratu pisou hezky buchty..ze jako "nejsem holka jen na jednu noc chlapecku"..Me to prijde jako hroznej bizarek, protoze to, ze holka s tebou nepujde hned do postele ti rekne snad pri konverzaci, nebo na tom prvnim rande a nemusi si to psat do profilu. Takze jsem si to tam dal spis jako takovou ironii, ale protoze zenskej mozek funguje uplne jinak nez muzskej, tak mi za prvy pisou holky jako prvni, coz chce kazdej chlap..a za druhy pisou veci jako "Tyjo ses prvni chlap, kterej ma napsano ze nechce sex jen na jednu noc, to cenim. Jak se mas?"..apod..Fakt nejvic vtipny, ale funguje to a kdo jsem ja, abych resil jakym zpusobem se dostane vlk do kurniku zejo :)))

    KOUDY
    KOUDY --- ---
    RENA_SULIROVA: Ja to mam zapnuty jen pro holky 25-29 let, ktere maji vejsku, vydelavaji 50k mesicne+ a nemaji velkou prdel. Pro tebe zustava muj profil skrytej.

    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    RENA_SULIROVA: *plus si tedy občas koupím ještě ty krevety, když ten týden nejsou v práci jakožto dovážka z restaurace...

    Forrest Gump -Bubba krevety
    https://www.youtube.com/watch?v=Lclru5d4m2I&ab_channel=panAnderson100
    DARKINA
    DARKINA --- ---
    DARKINA: Ocividne si slapu po stesti:D Puvodne jsem mu chtela odepsat, ze i kdyby prijel jako Richard Gere v bily limuzine pred barak, tak s nim nikam nepujdu.Ale mela jsem obavy, ze ten sarkasmus nepochopi a spis mu tim dam navod, jsem to nenapsala. … ted uz je snad konec. Blokla jsem si ho vsude, kde to slo.

    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Tak aby to tu nebylo jen o subíkovi, tak...

    Měla jsem mít hned týden potom další rande, s týpkem jsme se domlouvali, že až po víkendu, protože on měl nějaký plány a já mu napsala, že já taky, že jdu pařit.

    Další týden mě na základě toho odmítl s tím, že máme každej jinej životní styl a jinej režim.

    A na to se napijeme a dáme si písničku:

    Sub Focus - Alarm (ft. MC ID) [Visualiser]
    https://www.youtube.com/watch?v=aEf9p1X5Uxs&ab_channel=SubFocus
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MMORT7
    MMORT7 --- ---
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    GRANTORINO: hlavne sikanu, proti ktery jsem se taky vymezil, tady posledne provozovala asi pulka aktivniho nyxu a pokrocilejch uzivelu internetu vubec. takze zae ke letosni epizodanohem povedenejsi, je videt, ze potencial k posunu tadybyl z obou stran :-)
    ted uz jen cekame, az nastevej to zrcadlo

    Já přijdu až nastaví zrcadlo - Vesničko má středisková
    https://youtu.be/sXIqYEsF1SE?feature=shared
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Subík posledně psal, že se nechce ani představovat, aby zůstalo napětí.

    Tak jsem mu psala, jestli by tedy bylo možný si rychle ukázat občanky.

    Že mi psali taky ženáči hledající jen krátkodobou zábavu. Že bych se jen mrkla na příjmení a zda je svobodný, bezdětný.

    On pak přestal psát.

    Pak psal, že jsem ho tím vykolejila a že to nemá cenu, že už to po takovym výslechu ztratilo kouzlo.

    Tak jsem se mu omlouvala, že mě vystrašila máma, že si přeci nemůžu vzít domu někoho, u koho neznám příjmení.

    Tak on ještě chvíli psal a pak si mě ODPOJIL.

    UNMATCH!

    Takže jsem na něj tři týdny čekala, zazdila mezitím všechny ostatní kontakty a jsem bez kluka.

    Mám na něj telefon, ale bojím se zavolat, aby si mě nezablokoval. Možná už to udělal.

    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    BAAL
    BAAL --- ---
    SHARKIE: Haha, já jsem po čase obnovil Tinder, říkal jsem si, že jsem už dlouho nikde nebyl a na slib života bez žen jako katolickej kněz se ještě necítím, tak tomu dám šanci a mám radost (sorry), že to funguje stejně nezávisle na pohlaví, rase či náboženství:)

    Posbíral jsem vlastně hrozně moc matchu oproti předchozí zkušenosti docela hned, všem jsem napsal, s těma do odpověděly si vyměnil nějaké zprávy všechny někam pozval, část odpověděla a souhlasila, ale vždy s tím, že mají čas nejdříve za týden, tak jsem si s nima nějakou dobu psal a ve všech případech se bud odmlčely úplně a nebo napsaly, že to ruší z různých důvodů, tedy k žádné schůzce nedošlo. Získal jsem trochu dojem, že dřív byl Tinder zdrojem spousty špatných rande, tak ted už to je místo, kde si rande domluvit nejde, ale všichni si rádi chatují:)

    Takže z místa dění se hlásí reportér Baal a za pár měsíců zase znovu:)) Jako bonbonek na konec přidávám, slečnu, se kterou jsem si týden psal a všechno šlo fajn, nadsázka vtipky společné reference, když tu najednou....

    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    KOUDY: NAVARA: A máme tu páteční písničku pro naše zamilované DUO KOUDY-NAVARA:

    Elektrick Mann-Lubrikační gel
    https://www.youtube.com/watch?v=_lHFlXtRPgc
    DARKINA
    DARKINA --- ---
    RAINBOF: No jako jak jsem psala, po prvnim rande i s Anežkou probehla na rozlouceni pusa. On mi pak celou noc vyvolaval, kdyz jsem mu to zvedla rekl mi, ze me miluje-oprava miluje nas(me i Anežku…ufff to me fakt vydesilo), a jak koc by s nama chtel byt…pak mi posilal silene gify, vypisoval mi omg. Red flag. Jako jop psal, ze byl moc a chlastal, ale to opravdu neni omluva na to co predvadel.Ja mu potom napsala toto a bylo to vazne uprimny, kdyby se nechoval a nevypisoval mi a nevolal mi xkrat kazdy den po me zprave, tak bych ho i fikla. Ale to radsi budu jeptiska, pac buhvi co by predvedl potom.

    DARKINA
    DARKINA --- ---
    DARKINA: ja ho snad vazne dam dohromady s tou Renatou, to uz neni normalni. Po me neustale ignoraci a nezvedani telefonu, mi vcera volal v devet vecer z nejaky pevny linky? Omg. Jako zvonilo to dlouho, ja se lekla, ze se treba nekomu neco stalo, zvednu to a on Ahoj to jsem ja. Trvalo mi vterinu nez mi to docvaklo, tak mu rikam, ze s nim vazne nemam cas mluvit, ze uspavam malou a polozila jsem mu to. Zahy dalsi sms.

    JEDNA PUSA… asi libam jako buh:D

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam